środa, 11 lipca 2012

Odchodzę

Przyznam że trochę się zawiodłam. Myślałam że ktoś tu czyta ale najwidoczniej sie pomyliłam.
Więc zdecydowałam że odejdę z bloga. Nikt nie komentuje więc chyba pisze nudno.
Wiem że to po części też moja wina. Też nie pisałam regularnie. I sie przeliczyłam. 2 blogi na raz to za dużo ;D
Heh ale i tak super się tu pisało.Teraz idę do gimnazjum a tam raczej nie będe miała tyle czasu wolnego.
Pomyślicie że przeginam? Wcale nie. Moja największa przyjaciółka jeszcze rok będzie chodziła do podstawówki . Czyli ten rok będzie ciężki dla naszej przyjaźni. Zwłaszcza że nie dostałam się do wymarzonego oddziału i będe musiała się więcej uczyć.Ale tego już nie będe wyjaśniać.Chodzi o to że wolny czas będe poświęcać przyjaciółce lub uczeniu.Tak wole i tak jest lepiej. Pozostaje też sprawa drugiego bloga którego nie opluszcze bo jestem na nim właścicielką. Może to dziwne ale być właścicielką a redaktorką to coś innego bo gdy na kokosowniaku nie napisze to czuje wyrzuty sumienia że was rozczarowuję i oczywiście że nie jestem aż tak dobrą redaktorką na tak świetnego bloga. Poza tym przecież nikt tu za mną nie będzie tęsknił.Właścicielka znajdzie nową lepszą redaktorkę i kokosowniak znów stanie na nogi. Przynajmniej tego życzę Juli  i blogowi a was zachęcam do komentowania i odwiedzania tego bloga ;D.
Ja też będe tu często wpadała i oczywiście będe komentować. Heh.

I chciałam też przeprosić Julę za to że jej nie uprzedziłam ale po prostu nie mam z nią kontaktu. Mam gg ale mi nawala a po za tym z tego co pamiętam to Jula ma szlaban więc i tak nic z tego by nie wyszło.I dziękuje za szanse pisania tutaj ... Jeszcze raz ;
Przepraszam kochana <3 

I przepraszam że wygłosiłam taką przemowę ;D...
Życzę miłych wakacji ;D 

Żegnajcie 
- Mejka ( Krejzolka1213) 

1 komentarz:

Łoto ♥ pisze...

Echh, gdybyś pisała częściej byłoby ciekawiej - ale i tak powinnaś być z siebie dumna, bo jako jedyna podtrzymywałaś tego bloga :) Co do Julki rodzice jej już dawno minęli szlaban, ale teraz jest na Chorwacji ;) Z resztą wszystko na jej kanale na YT - muliNOWA (Julka, zabij mnie, że dałam nick xdd)

Tobie życzę powodzenia ! :)