wtorek, 24 stycznia 2012

Pretty Little Liars

Przepraszam że nie pisałam ale jestem chora i wgl ;\. Ale zaraz biorę się do pracy tzn do pisania notki ;]. Bardzo się ciesze  że mogę dla was pisać, z Dominiką i Julią (Mogę tak po imieniu?).. Heh.
______________
A więc dziś notka o bardzo popularnym serialu Pretty Little Liars.
Najpierw coś odemnie:
Wiele bloggowiczek polecało ten serial na swoich blogach więc i ściągnełam na chomikuj.pl ( puki jeszcze moge ściągać ;\) Cały pierwszy sezon. I jestem zachwycona tym serialem. Jest cudowny
A teraz opis filmu z Wikipedii
"Alison, Aria, Hanna, Emily i Spencer to najlepsze przyjaciółki, popularna grupa w Rosewood High School. Podczas nocowania dziewczyn razem pewnej nocy, tajemniczo znika Alison, królowa całej paczki. Przez cały rok, nie ma nowych wiadomości w sprawie zaginięcia dziewczyny, aż w końcu znajdują jej ciało, przez co ze śledztwa w sprawie zaginięcia nastolatki, sprawa zmienia się w morderstwo. Dziewczyny zaczynają dostawać wiadomości z nieznanego numeru, od "A". Każda z nich dostaje w wiadomości treść związaną z sekretami, o których mogła wiedzieć jedynie Alison. Dopóki nie znaleziono ciała Ali, myślały, że sms-y przychodzą od niej. Teraz starają się dociec kim jest "A" i jak dowiedział się o ich sekretach."
Serial warty obejrzenia:]
Obrazek z google grafika:]


Bye bye

Brak komentarzy: